סיפו דיויד ברמן – דור 8

סיפו דיויד ברמן – דור 8

סיפו דיויד ברמן, דור שמיני, מלמד צורות אמנות גופנית במשך למעלה מ- 40 שנה. כילד שהתעניין בתיאטרון הוא החל ללמוד מחול ופנטומימה. הוא המשיך והופיע במחזות בברודווי ולימד מחול, תנועה ולחימת במה לילדים, סטודנטים ואנשי מקצוע. בשנות השבעים הוא סייר עם התיאטרון הלאומי לחרשים, היה אמן בית במשך שלוש שנים באוניברסיטת רוד איילנד, ופעמיים אמן אורח בפסטיבל המחול האמריקאי.

לאורך הזמן, העניין שלו באומנות לחימה הלך וגבר. ב- 1980 הוא פגש את סיפו קאן לו, ונשבה במהירות על ידי העומק והמורכבות של הוו מיי פאי. וב- 1984-1985 לקח הפסקה מהתיאטרון והחל להקדיש יותר ויותר זמן לאימוני הלחימה תחת הדרכתו של סיפו קאן לו. בשנת 1988 דיויד הסכים לבקשתו של סיפו קאן לו להפוך לממשיך דרכו (Desiple). דיויד קיבל את השם היי יין (Hei Yihn), מעלה נדירה (Rare Virtue), והחל ללמד תחת הכוונתו של סיפו קאן לו. ב- 1990 הוא זכה בשתי מדליות זהב באליפות לאומנויות לחימה סיניות של צפון אמריקה. ב- 1993 הוא קיבל את מקומו בשושלת של הוו מיי פאי, ואושר על ידי סיפו קאן לו ללמד ולהעביר את הוו מיי פאי לתלמידים שיהוו את הדור התשיעי.

למרות שהוא מייצג את הוו מיי פאי באופן בלעדי, הוא השלים את השכלת אומנות הלחימה שלו על ידי לימוד כל הסגנונות הפנימיים העיקריים האחרים: טאיצ’י קוואן (Taijiquan), באגווה (Baguazhang), צ’ין איי קוואן (Xingyiquan) ובאי צ’י קוואן (Bajiquan). הוא למד גם קליגרפיה סינית ופנג שואי.

קישור לאתר הבית הספר של סיפו דיויד ברמן —> www.wumeigongfu.com

עקוב אחרינו
שעות

שני - 21:00
שלישי - 11:00
חמישי - 21:00
שישי - 10:30
שבת - 17:30